O nas

Przychodnia Anamed to historia sięgająca początku 2005 roku, kiedy dr Anna Bednarska postanowiła założyć przychodnię i poświęcić się pracy dla naszych pacjentów.

Nasza Historia

Przez ponad 15 lat pomagamy naszym pacjentom oferując pomoc im i ich rodzinom. Powiększająca się liczba osób z całego regionu sprawiła, że zapadła decyzja o przeniesieniu naszej przychodni w inne bardziej dogodne dla pacjentów miejsce.

Anamed obecnie

Od 2016 roku, właścicielami Centrum Medycznego są Anna Bednarska i Marek Sidor. Dzięki temu możemy pracować dla Państwa w nowej i nowoczesnej przychodni Anamed, przy ulicy Kolejowej 5 w Lubartowie. Warunki lokalowe, dojazdowe, parkingowe są tutaj idealnie dostosowane do potrzeb odwiedzających nas osób.

Jesteśmy w stanie bardziej profesjonalnie służyć i pomagać naszym pacjentom. Dlatego poszerzyliśmy znacząco ofertę naszych usług, którą cały czas rozwijamy i dostosowujemy do potrzeb naszych pacjentów.

Do Państwa dyspozycji są: lekarze rodzinni, pediatrzy, alergolodzy, kardiolodzy, hipertensjolodzy, ortopedzi, ginekolodzy, urolodzy, endokrynolodzy, fizjoterapeuci oraz inni doświadczeni lekarze. Wprowadziliśmy nowoczesne rozwiązania mające na celu udoskonalenie kontaktu z pacjentem. Są to między innymi: system rejestracji online, rejestracja telefoniczna, system kolejkowania oraz wersja mobilna strony .

Anna Bednarska

Lekarz rodzinny, pediatra
Właściciel

Marek Sidor

Lekarz rodzinny, internista
Właściciel